Dovolenka Turecko Egejský región - Egejská riviéra

Detail destinácie

Egejský región Turecko - transparent

Malebné údolia, vysoké kopce, olivové háje...aj to je pobrežie Egejského mora nazývaného aj Egejská riviéra, ktorá je veľmi obľúbená all inclusive destinácia. Nájdete tu najväčšie dovolenkové all inclusive strediská z celého Turecka. Ide o najstaršie turistické destinácie Turecka a aj preto je tu cestovný ruch najrozšírenejší a služby najkvalitnejšie.
Tým, že je táto oblasť najvyhľadávanejšia, väčšina hotelov sa tu „vybookuje“ už v zime ako First minute. Preto, ak sa chystáte na dovolenku práve do tohto krásneho regiónu, je na mieste dovolenku objednať v predstihu. Krásne modré more a biele pieskové pláže očaria každého návštevníka a taktiež gurmána. Pochutnáte si tu napríklad na výborných čerstvých rybách.

Výborné oblasti pre letnú dovolenku - Egejský región
Egejská riviéra je vysoko vyhľadávanou destináciou. Najnavštevovanejšie sú Kusadasi, BodrumMarmaris. Bodrum je skutočne výnimočný a výborný pre ľudí, ktorí milujú nočný život a chcú si ho užiť. Sú tu výborné kluby, bary a kaviarne. Kusadasi je ideálny pre toho, kto hľadá skvelé pláže, slnko a pohodu za primeranú cenu. Marmaris je super voľba pre rodiny s deťmi.