Bella Resort and Spa

Bella Resort and Spa, Turecko, Turecká riviéra, Side, 15.9.2018, All inclusive
LM
Termín:
15.9. - 22.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 61074801
683 € (-26 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Side Sun Bella Resort and Spa
Kategória hotela: *****+
Popis lokality
Patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora iba cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apolónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. V blízkosti Side je známe antické mesto Aspendos s nádherným amfiteátrom. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. V Side sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, diskoték, obchodov, turecký bazár i prístav.
Ubytovanie
Hotel Bella Resort & Spa je strednej veľkosti a má rodinnejší charakter. Leží priamo pri krásnej piesočnatej pláži v letovisku Çolakli neďaleko historického mestečko Side. Nedávno bol kompletne zrekonštruovaný. Poskytuje výborné služby. Známa je kvalitná kuchyňa a nechýbajú ani tobogány a celodenná animácia. Vzdialenosti pláž 20 m centrum (Side) 12 km nákupné možnosti 10 m letisko 55 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky rodinné izby s dvomi prístelkami (FAM) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy klimatizácia TV/SAT, telefón, WiFi minichladnička trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (*****) recepcia, WiFi v areáli hlavná reštaurácia, 3 á la carte reštaurácie (za poplatok) 5 barov (lobby, bistro, disco, pool, beach) cukráreň vonkajší bazén, bazén s tobogánmi vnútorný bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) wellness centrum, fitness centrum stolný tenis, šípky, basketbal
Stravovanie
all inclusive raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov neskoré raňajky, nočné občerstvenie alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby, pivo, víno (10.00 - 24.00) sladké občerstvenie počas dňa (12.00 - 18.00) 1x za pobyt večera v á la carte reštaurácii podľa dostupnosti (nutná rezervácia) ležadlá a slnečníky na pláži
Pláž
široká, dlhá, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a promenádou ležadlá a slnečníky (zdarma)
Šport a zábava
denné a večerné animačné programy pre deti aj dospelých miniklub tenisový kurt, basketbal, plážový volejbal požičovňa bicyklov (za poplatok) vodné športy na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Sliač, Košice, Poprad trvanie letu 2 hod. 20 min transfer cca 70 min
Naša mienka
Hotel s kvalitnými službami a manažmentom, ktorý sa o Vás postará k Vašej spokojnosti. Výhodou je krásna piesočnatá pláž priamo pri hoteli. Všetko je nedávno moderne zrekonštruované, takže sa tu budete cítiť naozaj dobre. Výborný pomer ceny a kvality služieb.
Cena zahŕňa
ubytovanie podľa počtu dní so službami all inclusive (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (26 €) Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba detskú cenu letenky 179 € a povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK